Utworzono dnia 06.05.2022

Zapraszamy do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. NIEZWYKŁA ARCHITEKTURA W GMINIE ŚWIERKLANIEC.
Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim. Nad konkursem Honorowy Patronat objął WÓJT GMINY ŚWIERKLANIEC PAN MAREK CYL.
Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej ukazującej wybrany obiekt architektoniczny bądź też jego fragment, znajdujący się w gminie Świerklaniec.
Uczestnik może również przedstawić w swojej pracy plastycznej obiekt architektury, który znajdował się kiedyś w gminie Świerklaniec.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Szkół Podstawowych z gminy Świerklaniec w dwóch grupach wiekowych:
pierwsza grupa: I - III klasa, druga grupa: IV - VIII klasa.
Uczestnik konkursu może przedstawić jedną pracę plastyczną w formacie A3 wykonaną w technice malarskiej (farby plakatowe, akrylowe, akwarelowe) lub technice kolażu (łączenie różnych materiałów - forma płaska).
Do pracy należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia (należy ją przykleić na odwrocie pracy plastycznej) oraz podpisaną zgodę (przez opiekuna prawnego) na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu.

Prace konkursowe należy dostarczyć lub przesyłać na adres szkoły:
Nakło Śląskie 42-620
w terminie od 1 maja 2022 r. do 3 czerwca 2022 r.

Serdecznie zapraszamy!

ZAŁĄCZNIKI: