WYNIKI KONKURSU

Utworzono dnia 03.06.2021

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „NIEZWYKŁE MIEJSCA W GMINIE ŚWIERKLANIEC”

dla uczniów Szkół Podstawowych gminy Świerklaniec

W kwietniu został ogłoszony konkurs fotograficzny pt. „NIEZWYKŁE MIEJSCA W GMINIE ŚWIERKLANIEC” dla uczniów Szkół Podstawowych tej gminy.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim. Nad konkursem Honorowy Patronat objął Wójt Gminy Świerklaniec pan Marek Cyl.

Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do obserwowania otaczającej rzeczywistości, miejsca w którym mieszkają, spotykają się z przyjaciółmi, odpoczywają, uczą się i umiejętności dokumentowania tej rzeczywistości. Uchwycenie piękna i niezwykłości swojej miejscowości. Znajdowanie miejsc, widoków niezwykłych. Rozwijanie aktywności artystycznej.

Na konkurs przesłano wiele prac, które przedstawiają niezwykłe miejsca w gminie. Przesłane fotografie pokazują również ogromną wrażliwość młodych artystów.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

W wyniku głosowania przyznano następujące miejsca:

1 miejsce: Natalia Piernikarczyk – Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Nowym Chechle

2 miejsce: Adrianna Wostal – Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Nowym Chechle

3 miejsce: Milena Zymela – Szkoła Podstawowa im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim

Wyróżnienia:

Antonina Piofczyk – Szkoła Podstawowa im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim

Aleksandra Gacki – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Orzechu Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wieczorków w Orzechu

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.