Wydarzenia

27 października 2017 r. klasy I-III wzięły udział w niezwykłej lekcji EduMagica - Spotkanie z żółwikiem Tomkiem. Zajęcia odbyły się w katowickim Multikinie.

Podczas spotkania uczniowie rozmawiali na żywo z animowanym bohaterem i płynąc z nurtem Wisły przez Polskę towarzyszyli mu w wyjątkowej edukacyjnej przygodzie: poznali nowe miejsca i otoczenie przyrodnicze, interaktywnie wzięli udział w perypetiach głównego bohatera, zwiedzali, bawili się, rozwiązywali quizy, poznali masę ciekawych informacji na tematy przyrodnicze i społeczne.
Lekcja przygotowana została w oparciu o aktualna podstawę programową. Nadzór merytoryczny sprawowali doświadczeni eksperci zajmujący się edukacja wczesnoszkolną. MW

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.